| TraDeMaDe a întrebat:

Care este cel mai bun telefon (nu chinezerie) pana in 700 lei! Prefer Samsung

Răspuns Câştigător
| yzzabellabella a răspuns:

Buna! pai spuneai ca nu vrei chinezarie, Samsung e produs 100% de chinezi...in fine, poti sa te uiti pe eMAG si gasesti la oferta..eu am Samsung galaxi dual sim si e fff bun..am dat 700 lei pe eMAG acum ramane la aprecierea ta.P.S sper ca nu te superi ca ti-am facut putina morala la inceputhappy

8 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Cauta pe eMAG

| Iulian03 a răspuns:

Buna! Pai acuma toti nu o sa zica acelasi telefon dar eu am LG Optimus L3 si e foarte bun.

| ReusxD a răspuns:

Cine e cel mai tare pe piata? SAMSUNG! daca ai vazut bine Samsung a lansat ecranul amoled 3d si la lcduri tehnologia LED care se vede extraordinar fata de altele. samsungul a depasit de mult ecranut TFT ( lcd ), a evoluat la Amoled care are o gama de culori foarte buna si luminozitate. plus ca are incorporat si sistem de operare acum ( android ) daca iti da libertatea sa faci multe chestii. si plus aspectul e finisat cum trebuie. apoi vine Nokia care si el are ultimele telefoane lansate ceva super si LG pe ultimul loc pentru ca sunt cele mai proaste la touchscreen si foarte multi prieteni si de la service de telefoane se feresc de ele ca sunt proaste. internetul zice totul care nu stie sa faca comparatie intre ele sa vada adevarul

| MCG a răspuns:

Samsung S II il poti gasi la un pret bun!

| ZeePinkStar a răspuns:

Buna happy Nu stiu daca gasesti pe site-uri Samsung s1 pana in 700, daca nu ia varianta s2 mini happy

| Paul_Radulescu_1990 a răspuns:

Samsungu a luat androidu de la o Sony Ericsson si ecranu amoled de le Nokia eu am avut galaxy s2 si nu sunt prea bune sunt doar la jocuri si aspect ti-as recomanda Motorola motoluxe sau un Sony xperia u sau Nokia lumia 520 ori 610 nu sunt facute in china

| ancaemilia a răspuns:

Samsung champ 2

| TraDeMaDe explică:

Mi-am luat Samsung galaxy ace, dual sim pret 659lei