| Magda2016 a întrebat:

TPU! Ce telefon aveti? Care dintre voi are Samsung si care iphone, care sunt mai bune? Eu prefer Samsung!

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Samsung e mai bun, e mai rezistent si tine mai mult bateria. In plus, se stie ca incarcatoarele de la Iphone se strica imediat.

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Am avut un Samsung Galaxy Mini.Nu pot spune ca nu a fost bun.Acum am trecut la HTC Desire.Alta varianta de android si e bun la baterie.Si mai ieftin.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Si eu si sotia mea avem Allview si sunt la fel de bune ca orice Samsung si nu le-as da pe iPhone. Fata de Samsung sunt chiar mai ieftine.

| Aasdfghj a răspuns:

Samsung am.