| emanuel94 a întrebat:

Care este cel mai ieftin telefon dupa piata care sa aiba sistemul de operare Android.As dori sa imi spuneti pretul; marca, modelul si versiunea sistemului de operare a telefonului si magazinul unde este comercializat.

3 răspunsuri:
| cdu92 a răspuns:

Hai frate, nu vrei sa iti spunem si o banca de unde sa poti face imprumut in rate, fara girant si cu comision 0%?

| emanuel94 explică (pentru cdu92):

Cdu92 am intrebat deoarece aici in Teleorman nu prea gasesti Android sub 400 de lei si credeam ca in Bucuresti sau in orasele mai mari sunt mai multe magazine unde sunt telefoane de vanzare si astfel pretul este mai redus.

| cdu92 a răspuns (pentru emanuel94):

In ziua de azi preturile sunt cam aceleasi peste tot...