| Endrew a întrebat:

Care este mai bun Samsung gtalaxy s4 sau Samsung galaxy note2?

Răspuns Câştigător
| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună!
Categoric că Samsung Galaxy S IV e mai bun decât Samsung Galaxy Note 2 fiind cel mai recent apărut. În general orice e nou este şi bun însă ai grijă să nu ai parte de dezamăgiri.
Pa-pa.

8 răspunsuri:
| supermamici a răspuns:

Galaxy 4 este mai bun chiar decat iphone5 la acelasi pret http://timez.ro/......e-preturi/

| ReusxD a răspuns:

Normal,cel mai bun este Samsung Galaxz S4.

| Rockat a răspuns:

Galaxy s4

| RaVuL a răspuns:

S4 Clar

| Endrew explică:

Ok atunci o sa imi cumpar un s4

| Drey_Ann_1996 a răspuns:

Majoritatea spun S IV dar nu dau niciun motiv. Si faptul ca e nou nu e un motiv.
Supermamici, fata de restul ai dat un raspuns bun, doar ca, personal nu gasesc galaxy S IV mai bun ca iPhone 5. Detin iPhone 5 si nu spun asta doar pentru ca il am, ci pentru ca am studiat performantele multor telefoane, si momentan nimic nu depaseste performantele iPhone-ului 5. Pretul ramane problema, si dorintele celui care il cumpara. Un iPhone nu il poti customiza precum un telefon cu Android, insa din partea mea, nu are nevoie de schimbari. Ramane de vazut ce se va intampla cu adevarat cu seria S si multe alte telefoane cu Android. Apple da in judecata Samsung pentru ca a copiat iOSlaughingMa rog, nu stiu exact, doar ca daca e asa s-ar putea sa fie finalul Androidului.
@Endrew, daca ai nevoie de un telefon mai casual, ia-ti Samsung-ul, daca iti trebuie ceva mai bussiness, ia-ti iPhone 5.

| Endrew explică (pentru Drey_Ann_1996):

Dar ce telefon Samsung foloseste iOS?

| Drey_Ann_1996 a răspuns (pentru Endrew):

Niciunul, ma refeream ca se spune ca Android este o copie a iOS.