| Girly97 a întrebat:

Care este motivul pentru care uneori cand nu intru in aplicatia MyVodafone dimineata (ci dupa ora 12) primesc o notifricare sa nu uit sa deschid Mystery Box-ul? Nu ca as uita dar eu nu intru intotdeauna dimineata in aplicatie. happy

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai... nu știu cum să-l numesc dar e un concurs de toată jena. Eu intru foarte rar deși am nevoie doar de golduri la fiecare colecție. Nu sunt serioși, asta ar fi explicația.