| Leatherleader a întrebat:

Voi ce tip de husa ati prefera pentru telefonul vostru? (Samsung in cazul meu)
Carcasa din silicon, husa flip, husa tip carte, husa tip portofel etc.
Multumesc pentru parere.
Funda.

4 răspunsuri:
| Gabi1999 a răspuns:

Carcasa din silicon +folie de protectie pentru ecran.

| DenissaStyles a răspuns:

Am Samsung s4 si prefer carcasa din silicon + folie de sticla pentru protectia ecranului happy

| Zamfirescu_Andrei_1987 a răspuns:

Eu iti recomand carte deoarece are si silicon in caz ca pica pe spate, si daca pica pe fata e protejat automat.S-ar putea sa ti se rupa in buzinar... dar nu tii se va sparge telefonul.Scuze daca am scris ceva gresit. happy

| DenissaStyles a răspuns (pentru Zamfirescu_Andrei_1987):

Daca isi ia carcasa din silicon + folie de sticla nu are cum sa i se sparga nimic, pentru cultura ta generala.winking Daca telefonul ii va cadea pe fata, se va zgaria/crapa folia, iar ecranul nu va patii nimic. :* Cea mai proasta este husa tip carte laughing :*
pwpeakwinking