| ionut1alexandru a întrebat:

Care imi spune si mie cat timp si cate ore se formateaza o baterie de telefon, si daca difera timpul in functie de baterie.

5 răspunsuri:
| RELIABLE a răspuns:

Pai trebuie lasata la incarcat cam 16 ore cu telefonul stins dupa ce ai descarcat-o complet, dupa ce ai lasat-o 16 ore descarco iarasi complet si incarc-o.(Trbue sa repeti actiunea asta de 3 ori).

| CorinaD a răspuns:

Daca ai smartphone, sa stii ca la acestea nu necesita formatare caci ea isi incheie ciclul incepand cu a 2 a saptamana de uz.

| ionut1alexandru explică (pentru CorinaD):

Am un tv-n280 si am 2 bateri una neformatata, cam cat ar trebui sa o las la incarcat?

| ionut1alexandru explică (pentru CorinaD):

Am Tv N280.

| ionut1alexandru explică:

Am Tv N280