| stefyy234 a întrebat:

Care Samsung ati alege dintre: S5 neo, J5 si A5 (2015)? De ce?

5 răspunsuri:
| Alejay a răspuns:

S5 Neo, J5 la performante si baterie sta prost, A5 doar ca este din metal si dragut, dar la performante este varza!

| pinkpityc a răspuns:

J5 îl am și eu și părerea mea este ca este cel mai bun telefon pe care l-am avut pana acum, pozele le scoate foarte clare, are blitde spate și fronatal cred ca e singurulează, memoria este foarte buna, dacă îți ei Gold va avea un aspect frumos, touch-screenu' merge foarte bine, memoria este foarte mare și este și rezistent mi-a scăpat pe jos de multe ori și merge perfect, dar am avut și o husa destul de buna

| Gabriela_Corina_2001 a răspuns (pentru pinkpityc):

Buna! Ai j5 2016 sau modelul cel vechi? Eu as vrea s-a il cumpar dar nu sunt prea lamurita cu blitz-ul de pe spate si cel de pe fata ..cum scoate pozele pe spate seara (noapte) cu blitz-ul?

| pinkpityc a răspuns (pentru Gabriela_Corina_2001):

Modelul nou, iar pozele noaptea le scoate foarte clare

| Streltov_Gheorghe_2001 a răspuns:

PAi,uite aici :S5neo camera 16mp, bateria 2800mah, memoria interna16Gb,2 GB RAM
A5:camera 13mp, bateria 2300mah, memoria interna 16Gb, 2 GB RAM. happy
Alegerea mea s-a oprit la s5neo deoarece :camera 16mp, baterea 2800mah ceea ce pentru mine este destul de bun. Oricum alegerea iti apartine...
Funda? happy