| Dicksy a întrebat:

Care telefon credeti ca este mai bun dintre Nokia C7 si Sonny Ericsson Xperia Pro? Vreau dezavantaje si avantaje. funda cel mai informativ raspuns

Răspuns Câştigător
| Stroiu_Andrei_1997 a răspuns:

As alege xperia pro cu toate ca sta cam prost la capitolul memorie interna insa are un procesor mai bun si o memorie ram mai mare, rezolutia ecranului este de 480 x 854 px cu o densitate a pixelilor de 265 pe cand Nokia are 210.
Din cate am vazut xperia pro sta putin mai prost la capitolul transfer de date, avand bluetooth 2.1, Nokia are 3.0 iar la camera au aceeasi rezolutie (8mp) si filmeaza la aceeasi calitate (720p).
Sper ca te-am ajutat.