| GabryeluL a întrebat:

Care telefon e mai bun Philips S398 sau Allview P6 Life? Argumentati ( sau daca stiti un telefon mai bun in jur de 400 lei...)

6 răspunsuri:
| FlorinCiokan a răspuns:

Allview P6 Life e mai bun. L-am detinut si stiu sigur asta. Avea o camera si o baterie buna si display-ul de 5'' se vede foarte ok.
Un telefon nou la acelea performante nu gasesti mai ieftin. Second Hand cu 4-500 lei poate gasesti un S3 Neo care are mai multa memorie. Dar tot la fel lucra si tot aceleasi jocuri le duce.

| GabryeluL explică (pentru FlorinCiokan):

Allview P6 nu are memorie... doar 1gb disponibil?! Relly? Eu vreau sa joc si jocuri.

| FlorinCiokan a răspuns (pentru GabryeluL):

Are 1GB Ram si 8GB Stocare.

| HuShEr a răspuns:

Mai bine cumpara un core prime second hand e super bun

| TMAIGL a răspuns:

La banii aia mai bine iti iei un Samsung galaxy s3/s4 la mâna a doua sau un iPhone

| MorarRazvan1 a răspuns:

Buna
http://hainefashion.eu/electronice_telefoane/
Aici gasesti telefon, iti sugerez Samsung galaxy trend la 350 lei e foarte bun are prietena mea. Se misca usor nu se blocheaza. Si Allview P6 e bun dar mai slab ca si Samsung! O zi buna