| capravesela14 a întrebat:

Care telefon e mai bun? Samsung A9 2016 sau Samsung J5 2016?

2 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

De cativa ani incoace se tot pun intrebari de genul asta si oamenii au inventat site-uri de comparatii (telefoane intre telefoane, calculatoare intre calculatoare, diferte componente vs diferite componente s-a.m.d) si iti specifica ce diferente sunt intre ele si care este mai bun s-a.m.d
Exemplu de site :
https://www.phonearena.com/......9736,10096
Data viitoare poate folositi si voi google inainte sa postati de aici, aveti practic raspunsul in mai putin de 10 secunde la absolut toate intrebarile si indetaliate chiar, sunt si video-uri in care se compara multe telefoane intre ele.

| NushCeSaFac a răspuns:

A9 cu destul