| zeratw a întrebat:

Cât ar trebui sa țină bateria unui iPhone 6 și atunci candi umbli non-stop pe el și atunci când este in stand-by?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

2-3 ore daca telefonul este atat de intesn folosit.

| Andreea11989 a răspuns:

Buna, daca il folosesti non-stop, m-as mira sa tina mai mult de 3 ore

| iStarGaming a răspuns:

Nu sunt sigur, dar iphone-ul are 1810 mAh, dar fara sa fie folosit intens tine in jur de 50 de ore.
Presupun ca tine undeva la 4-5-6-7-8-9-10 ore, depinde cat de intens este folosit, sper ca ti-am fost de ajutor.

| radu877 a răspuns:

Au fost perioade cand la munca nu aveam ce face si stateam tot timpul pe telefon, pe internet. Cel mai putin m-a tinut doua ore si jumatate. Nu Bateria este de vina ci depinde ce programe folosesti, jocuri... Asta solicita foarte mult procesoarele.