| anonim_4396 a întrebat:

Dacă in cca. o ora mi se consuma 10% din baterie stând non-stop pe el, e ok bateria? BTW e IPhone 6s plus

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Bateria e OK.
Cu utilizatorul sunt probleme. tongue

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Conteaza "ce faci pe el" in ora aceea. Daca sunt jocuri sau programe care "solicita" mult curent, pare a fi ok bateria. Vezi ca daca mai ai ios 11 poti gasi aplicatii sa-ti spuna cat de ok e. Sau la "battery" performance.

| Iote a răspuns:

Daca stai non-stop pe el, e normal sa se descarce atat.

| weloveit a răspuns:

Daaa, este super bine! Chiar te tine ceva. Mie imi ia undeva la cc 20-25 la suta intr o ora. Si e iph 7...

| k3zZar a răspuns:

Este mult prea bine lol. Si eu am iPhone si mi se duce 25-30% intr-o ora continuu.