| Ciocinta_Alexandru_1976 a întrebat:

Cat credeți ca o sa coste la lansare IPHONE 14 cea mai buna versiune a SMARTPHONE? Ajunge la 1500 $?

3 răspunsuri:
| Brizbriz a răspuns:

Acum un iphone 13 pro max cu 1T storage la Apple pe site costa 1600$
care in RO ajunge la peste 1800eu:
https://www.emag.ro/......DRFCMXMBM/
vad niste zvonuri cum ca Apple v-a micsora pretul, dar da, tot cred ca o sa sara SERIOS de 1500eu

| OmBanal33 a răspuns:

Probabil o sa fie iphone 14 pro max, cum au mers si pana acum laughing si probabil o sa fie 1600 - 1700 euro, enorm de mult, nu merita atat pe nici-un telefon laughing

| GhitaAndrei2000 a răspuns:

La Iphone 14 Pro Max, prețul de pornire va fi ca cel de anul trecut în America în Ro simțindu-se o ușoară creștere.Acum eu cred ca cu 1500 de dolari poți achiziționa varianta de 512 GB sau poți lua varianta de 128 dacă nu faci multe poze sau video 4k/2k.Varianta de 1t presupun ca va ajunge pe undeva la 1800/1900 și de aia spun ca trebuie sa te gândești pentru ce îl folosești când îl alegi.