| YouJo a întrebat:

Daca acum un iPhone 5s costa cam 2500 lei, cat credeti ca o sa coste in 2016 in ianuarie-februarie?

Răspuns Câştigător
| Blacky6 a răspuns:

Poate nici nu trebuie sa astepti pana in 2016 deoarece prin noiembrie(nu sunt foarte sigur in privinta lunii) este VinereaNeagra (Black Friday) unde vor fi reduceri foarte mari la orice, deci. poate ti-l iei mai repede decat ai crezut big grin

5 răspunsuri:
| j1NNNx a răspuns:

Mult mai putin in orice caz happy

| WarriorCat a răspuns:

O sa coste mai putin...

| Crainstorm20 a răspuns:

03Georgii O sa coste peste 1000 euro in
ianuarie-februarie 2016! big grin
Pentru ca telefoanele mai vechi au devenit la moda big grinDDbig grinbig grinDbig grinbig grin:

| blue21 a răspuns:

Buna! Tinand cont ca la iphone pretul scade mai greu fata de Samsung, asta pentru ca nu au atat de multe telefoane scoase pe piata si asta ii obliga sa tina de pret, deci mai jos de 2000 de lei nu-l vei gasi atunci, chiar daca este anuntat ca anul asta sa apara si iphone 6s si iphone 7, ceea ce-i va duce decaderea de pret a iphone 5s.