| sweetys a întrebat:

Cat de importanta este actualizarea periodica a androidului? Eu am primit notificare sa il actualizez dar nu stiu ce sa fac? Imi e frica sa nu pierd poze sau contace din telefon.

4 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu pierzi nimic, pur simplu se mai adauga ceva si eu l-am optimizat

| darrio2007 a răspuns:

Nu se pierde nimic.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu e importantă actualizarea perioadică. Îl poți actualiza când crezi de cuvință că merită actualizat.

| ioanoanea15 a răspuns:

Nu pierzi nimic dar pentru orice siguranta poti sa le pui pe card sau sa le copiezi pe pc.