| Andreea7000 a întrebat:

Cat de sigur e sa cumpăr un telefon care inca nu prea a apărut in Romania de pe site-ul QuickMobile?
E vorba despre telefonul Huawei Honor 9 Lite.

3 răspunsuri:
| gelu1970 a răspuns:

E o pagina ok. dar iti vinde cu 37 euro mai scump acelasi telefon decat amazon, si cu 95 euro mai scump decat aliexpress.
mentionez ca am comparat preturile la acelasi terminal: albastru, 3ram si 32 stocare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foarte sigur.

| Apollo007 a răspuns:

Quickmobile e un site serios! Recomand. Am cumparat 3 telefoane de la ei pana acum. Nu stiu cat de buni sunt pe partea de garantie. Slava Domnului nu am avut nevoie