| IlluminatiConfirmed a întrebat:

Cat va costa un Samsung Galaxy S4 de black friday anul asta si anul viitor? Care este cea mai buna husa care as putea sa o iau pentru unul?

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Urmareste si tu preturile telefonului la mai multe magazine. In general multi scumpesc anumite produse tocmai pentru a le ''ieftinii'' de black friday. Faza e ca produsul respectiv are acelasi pret. Grija mare!
O husa de piele ar fi numai buna pentru un asemenea telefon! happy