| anonymusl a întrebat:

Cate luni trebuie sa nu îmi mai încarc cartela ca sa nu mai pot folosi numărul? Adica cei de la Orange sa îmi "ia" numărul si sa nu mai pot primi/da apeluri?

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Depinde când ai cumpărat cartela, cu cât ai încărcat-o între timp, etc.

Oricum, dai un apel la 333 şi vei vedea până când este valabilă happy
Dacă NU o încarci până în ultima zi de valabilitate, uneori, îţi mai "prelungeşte" termenul cu maxim o săptămână, apoi NU o mai poţi încărca şi NU mai poţi face apeluri ( iar după 3-6 luni ţi se deconectează nr )!

Toate cele bune.

2 răspunsuri:
| Dragut123 a răspuns:

Nu sunt sigura, am auzit ca in jur de 2-3 luni cred. Sper ca te-am ajutat happy

| anonymusl explică:

Bursuc001 am apelat 333 si zice ca trebuie sa reincarc pana pe 03/02/2015 ..asta înseamnă ca o sa îmi ia numărul cam undeva pe la 03/06/2015?