| ElementX a întrebat:

Cati mb de net consuma yahoo messenger intr-o luna vorbit in afara tarii? Bine. vorbit cam 2 h pe zi, seara. m-as incatra in 1 GB? Optiunea care vreau sa o activez e de la Orange.

Răspuns Câştigător
| OrangeHelper a răspuns:

Salut,
Utilizarea apelurilor vocale prin Yahoo Messenger poate fi estimata la aproximativ 35MB/ora. In acest fel, daca utilizezi doar serviciul de voce prin Yahoo Messenger timp de 2 ore zilnic, vei consuma aproximativ 2.1GB de trafic lunar. Daca folosesti doar textul pentru comunicare, atunci consumul va fi foarte redus, iar 1GB este cu siguranta suficient.

Cu stima,
Orange Helper