| AntonioRindunica a întrebat:

Caut telefon low-cost, vechi sau nou, oricum. Iphone 3g merita? Daca aveti ceva telefon bun la pret redus, puneti comentariu! Sa fie la max. cam 600 lei. Apropo: sa fie cu camera buna, 3, 5 mp, cam asa.

Răspuns Câştigător
| RB26DETT a răspuns:

Ia-ti un Sony xperia M sau L, la mana a 2-a gasesti mult mai ieftin, nou M costa undeva la 600 lei si L costa undeva la 700 lei si totusi ambele telefoane sunt mai bune ca procesor decat galaxy s2 si ca placa video decat galaxy s3winking la L ai camera de 8 mpx pe cand la M ai de 5, acum depinde de tinewinking si au un design aparte + multe functii destul de tari, cauta review pentru aceste 2 telefoane si vei ramane uimit, au ambele telefoane procesor foarte bun de la krait de 1 ghz dual core, placa video adreno 305, 1 gb RAM si chipset de la qualcommwinking niste telefoane superbe! Daca vrei mai multe aplicatii si mari iti recomand L deoarece ai mai mult spatiu de stocare, pe cand la M trebuie sa-i faci ROOT pentru a-i instala de exemplu real racing 3, fifa 14.
Eu am un xperia M, i-am facut root, am jucat pe el gta san andreas, real racing 3, modern combat 4 zero hour, fifa 14, nfs most wanted etc...

| AntonioRindunica explică (pentru RB26DETT):

O sa ma gandesc, telefon imi iau sigur peste 1, 2 luni, poate se mai ieftineste.

| RB26DETT a răspuns (pentru AntonioRindunica):

Eu zic sa iti iei xperia L pentru aplicatii mari, daca iti iei xperia M ai mari sanse sa il iei cu android 4.3, daca ai 4.3 nu poti sa-i faci root, am incercat si nu am reusitwinking eu iti spun ca se merita sa dai cu 100 de lei mai mult pentru un telefon mai bunwinking si totusi mult mai bun decat galaxy s2winking

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| AdycuThebest a răspuns:

Da...ai bun..merge bine. daca esti interesata poti lasa un mesaj

| elfit a răspuns:

Ce manglitori pe aici...nu iti lua iphone 3G. e foarte slab..ai iOS 4.2.1pe el..doar aceasta versiune suporta iar aplicatiile cer 6.1.3,deci nu ai deloc aplicatii pe el..il folosesti ca pe Nokia 1100 doar ca e cu touchscreen...ai doar camera foto, nu ai si video.cu 650 lei iti gasesti pe net un Samsung s3.un Samsung s2 gasesti la 500 lei..bafta

| AntonioRindunica explică (pentru elfit):

Mie imi trebuie de maxim 500-600