| SorinELoo7 a întrebat:

Ce a-ti alege dintre SAMSUNG GALAXY S DUOS S7562 si HUAWEI ASCEND Y300 http://goo.gl/2jGQLq
Sunt aproximativ identice, marea diferenta este OS-ul, procesorul si bineinteles memoria RAM la Samsung mai mare...

5 răspunsuri:
| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Judecand dupa parerile celor care l-au cumparat deja... acesta: http://bit.ly/19aSDdt

| Laur1200 a răspuns:

Clar Samsung galaxy s duos nu doar din cauza diferentelor, dar Samsung este o marca de 10 ori mai buna decat Huawei

| SorinELoo7 explică (pentru Laur1200):

Am cautat pe site-urile operatorilor de telefonie mobila acest smartphone, dar vad ca nu-l mai au (as prefera sa-l iau la abonament, deoarece nu am suma necesara si de-asta optam mai mult pentru Huawei Ascend Y300 pe care l-am gasit la Germanos)

| Laur1200 a răspuns (pentru SorinELoo7):

Iti sugerez sa nu iti iei Huawei pentru ca este o marca de telefoane proasta

| SorinELoo7 explică (pentru Laur1200):

Altceva nu as putea lua (nu cred ca Huawei va mai fi o marca prosta, iesind pe piata doua modele mult mai performante - din cate am vazut acest Huawei Ascend Y300 este aprecian in tarile UE)... Allview in niciun caz (tu ce parere ai despre ele, am auzit ca se blocheaza destul de des), deoarece mi se pare prea chinezesti fata de Huawei. Eu vreau la abonament, tu ce mi-ai recomanda tot pe suma pe care o are acel Huawei.