| Llowlight2023 a întrebat:

BN TPU hey între Nokia 9 pureview vs iPhone 12/11 vs Nokia 8.3 vs Samsung Galaxy S9+ /S10+ /S10 Fe/S10 ce telefon ați alege (dintre cele de la Nokia m ar interesa ) dar vreau sa știu și dacă Nokia 9 pureview îl bate pe iPhone 12 la capitolul -baterie
-Ecran
-performanta CPU
Dar Nokia 8.3 e mai bun decât Nokia 9 pureview (la același capitole )
Dau FUNDAAA

6 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Iphone 12 iti ingroapa orice Nokia de pe piata frate. Lasa firma aia moarta si cumpara un telefon decent, de anul asta.

| Llowlight2023 explică (pentru Wr3nch):

Nu e nicio firmă "moarta" ei împreună cu cei de la Hmd Global fac telefon super tari

| cfrtobias a răspuns:

Nu exista s10 Fe doar E, poate s20 Fe

| Llowlight2023 explică (pentru cfrtobias):

Ce întreb eu și ce îmi răspunzi tu

| cfrtobias a răspuns (pentru Llowlight2023):

Daca nu exista s10 Fe cum sa iti zica cineva de un telefon fantoma?

Răspuns utilizator avertizat