| Vasile2004 a întrebat:

Ce alegeti? Samsung Galaxy S8 sau Huawey Honor Wiew 10?

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Ai facut alegerea perfecta. Eu as alege Honor in aceeasi situație. E telefon de generație noua si are incorporat Kirin 970 unul din procesoarele cele mai bune.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

S8

| gelu1970 a răspuns:

Ambele sunt bune.
S8 are display mai bun si camera foto.
In rest, honor e mai bun in specificații.
Alegerea e a ta.

| Vasile2004 explică (pentru gelu1970):

Am vrut sa intreb deoarece mi-am luat Huawey Honor Wiew 10 si voiam sa stiu daca a meritat banii tu ce crezi?

| gelu1970 a răspuns (pentru Vasile2004):

Ai facut alegerea perfecta. Eu as alege Honor in aceeasi situație. E telefon de generație noua si are incorporat Kirin 970 unul din procesoarele cele mai bune.