| VasileMoldova a întrebat:

Am un Huawey Honor Wiew 10. Din pacate s-au intomplat multe lucruri si a trebuit sa indepartez folia ce il proteja. Am cautat pe Youtube sa vad daca e rezistent dar nu am gasit ( am gasit dar videourile erau indoielnice) unde as putea gasi un video si niste informatii despre asta?

Răspuns Câştigător
| RedNightmare a răspuns:

E un telefon foarte bine asamblat, daca îl scapi de la 2 metri pe podea va continua sa lucreze, insa iti recomand sa comanzi de pe joom sau aliexpress o sticla de protectie si o husa mai groasa pentru a adauga un strat de siguranta display-ului si carcasei

| VasileMoldova explică (pentru RedNightmare):

Stiu=rolling on the floor) cand ai spus ca va mai continua sa lucreze va mai continua sa lucreze dar cu ecranul spart... Oricum am husa pe spate si zilele astea imi iau folie de sticla. Acuma sper sa o si pot aplica cum trebuie?

| RedNightmare a răspuns (pentru VasileMoldova):

Nu e greu, important e sa nu iti tremure miinile