| Burlacu_Daniel_1996 a întrebat:

Ce antivirus stiti pentru Nokia lumia 520? are windows8

Răspuns Câştigător
| AdrianDihoricescu a răspuns:

Du-te mă cu avastu tău... nici n-are Avast app de WP. Eu unu nu folosesc niciun AV, pentru ca n-am găsit ceva şi oricum nu's probleme pe WP. Mai zice şi ăla. avg, alt nebun.

4 răspunsuri:
| kar1GaNNN a răspuns:

Un coleg de al meu are Nokia Lumia 520 si are Antivirusul aVast happy
Deci cred ca si tu ar trebui sa il ai.
Iti recomand aVast! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cm security sau avg

| denisadr a răspuns:

Eu folosesc CM Security, cred ca este cel mai bun, mie mi-a gasit din prima 9 probleme in neregula cu telefonul.

| danytare a răspuns:

Avast! File Server Security
este cel mai bun mie mi-a gasit 30 de probleme in trun minunt

| AdrianDihoricescu a răspuns (pentru danytare):

Du-te mă cu avastu tău... nici n-are Avast app de WP. Eu unu nu folosesc niciun AV, pentru ca n-am găsit ceva şi oricum nu's probleme pe WP. Mai zice şi ăla. avg, alt nebun.