| RAY a întrebat:

Ce aplicati folosesti cel mai des pe telefonul tau? te joci pe el pe des? ce consideri ca e cel mai important la un smartphone?

15 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Messenger, Facebook si Instagram.
Nu am jocuri.
Sa mearga ok aplicatiile, camera, sa-l tina cat mai mult bateria.

| Freya1 a răspuns:

Youtube si tpu.Nu ma joc.Internetul

| Holiday a răspuns:

Ce naiba sa fie cel mai important? Evident ca poti vorbi suna/fi sunat. Pana la urma de aia e telefon. A doua functie ca importanta e internetul care te poate ajuta in diverse situatii, atat personal cat si profesional.
In rest, partea de entretainment, din punctul meu de vedere are o importanta minora.

| RAY explică (pentru Holiday):

Uni considera camera un factor important

| AnastasiaK a răspuns:

Instagram
Nu am jocuri in telefon
Camera

| BlackRose03 a răspuns:

What'sApp,VidMate si...stau pe TPU.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube si Browser(Google Chrome). Pe Youtube nu gasesti, ahm, si de aia.
Dar tuuu?

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Youtube,google maps =ma ajuta enorm de mult, ratt tm =transport in comun, tudo taxi, messenger, lanterna, aida64, antivirus,whatsapp,chesti de astronomie,call black list, fitapp, google earth, pro taxy crazy, TeamViewer 12, dar rar stau pe el, o data am vazut un film se vede ok, e Samsung a5 2015, acum ma gandesc la s7, ca broswer am add block

| anonim_4396 a răspuns (pentru RAY):

Google Maps? Mrrr, daca te ratecesti, te ajut eu sa vii pana la mine, rowrrrr

| RAY explică (pentru anonim_4396):

Stii ce exact e, ma duce fix unde i spun eu, la numarul ala, avem si o comunitate de google maps, eu fara el nu prea as putea sa ma descurc, Timisoara e mare, strazi sunt multe etc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Google maps. Nu ma joc nimic pe el, nu am nici un joc. Sa fie microfonul bun laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Youtube,google,whatsapp.Nu ma joc pe el.Sa aiba diagonala mare))

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am aplicatii multe pe el,doar pe cea de pe care fac platile bancare,whatsApp, Dropbox, mail, gmail.
Important este sa aiba factorul G, 4G.happy

| AnoAnonima0 a răspuns:

Folosesc broswer pentru a imi petrece timpul pe Tpu.Asta e relaxarea mea si jocul meu.

Răspuns utilizator avertizat