| EveEvelina a întrebat:

Ce are in plus Iphone 5 fata de Iphone 4?

8 răspunsuri:
| Overom a răspuns:

Cand va aud cu intrebari de genu prostesti ca, care este mai bun iph 4s sau 5, sansung galaxy 3 sau 4 ....normal ca iphone 5 sau glx 4 sunt mai bune ca doar nu scoatea companiile un model mai prost ca precedentul hai sa o luam logic straight face si in asta consta procesoarele timpul de gandire durata bateriei si multe altele straight face si la urma dimensiunea ecranului

| Smileygirl23 a răspuns (pentru Overom):

Si nu in cele din urma, "dimensiunea" pretuluilaughing

| Overom a răspuns (pentru Smileygirl23):

Corect recent am luat smartphone-ul galaxy 4 e super dar te lasa cu vantul in buzunar laughing

| Smileygirl23 a răspuns (pentru Overom):

Eiii, pai vrei sa le ai pe toate? si cum te lasa cu vantul in buzunare? te lasa cu galaxy 4 in buzunaretongue Daca nu mai ai nimic pe langa el, asta e partea a 2a.

| Overom a răspuns (pentru Smileygirl23):

Mna..moda e moda dupa ce ajungi sa il ai a 2a zi realisezi ca este doar o placa subtire mare cu multe rahaturi si din tot ce poate face doar raspunzi la apel laughing)

| Smileygirl23 a răspuns (pentru Overom):

Da stiu, si eu am fost super incantata de Iphoneul meu cand l-am primit, dar tot la fel raspund la telefon si tot aceleasi mesaje scriu cu ellaughing Ba mai am si o grija mare in plus sa nu care cumva sa il scap, ca il culeg bucati.

| Overom a răspuns (pentru Smileygirl23):

Stai linistita iphone-urile sunt foarte foarte rezistenta am avut 4s 32-ul, si l-am scapat pe gresie de nenumarate ori nici macar o crapatura locul lor unde este sensibil este acel butonas mic de sus care il dai pe vibratie iti face tic enervant sa te joci la el toata ziua pana se strica laughing

| Smileygirl23 a răspuns (pentru Overom):

Da stiulaughing si se mai si muta singur prin buzunar.Merci de pont oricum.