| cocidarius a întrebat:

Ce as putea spune cand sun pe cineva cu numar privat ca si prank?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu te sfatuiesc, fiindca ei pot face plangere la politie si Politie poate cere investigarea numaruluis i se ajunge usor la tine, chiar daca numarul este ascuns.

| ReddY25 a răspuns:

2005 vibes

| PedoBarbie a răspuns:

Alo, doamnă vămerge frigiderul?
Atunci duceți-vă repede după el ca să nu ajungă prea departe?

| nukeyly a răspuns:

Mai util, stai la soare 10 minute, sa te coci putin la minte si lasa papusile.

| AvakinAndrei a răspuns:

Buna dimineața! Sfatul meu este nici sa nu suni. încearcă sa te pui in locul acelei persoane. Tu cum te ai simți sa fi sunat cu nr. privat și sa fi prank uit? Eu îți spun din propria experiența ca am fost sunat și chiar m-am speriat. Mai bine fa ceva util.