| CracanelTrasPrintrunInel a întrebat:

Ce ati alege dintre iPhone 15 Pro Max si Samsung Galaxy S24 Ultra si de ce?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Asa alege Samsung Galaxy S24 Ultra - fiindca are cele mai performante lentile foto iar calitativ este la fel de bun ca si iPhone, doar ca nu costa atat de mult.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Niciunul.
Sunt niste telefoane mult prea scumpe și în realitate aproape nimeni nu are nevoie de ele cu adevărat.

| Simpatic a răspuns:

Cracanel,cracanel tine de gusturi, iphone vs Samsung este vesnicul razboi diesel vs benzina! niciodata nu va castiga cineva! pentru ca fiecare are utilitatea sa!

asa si aici :

aleg strict subiectiv > Samsung 24 ultra

| ReddY25 a răspuns:

Samsung pentru că sunt fan big grin

| StoicAnalysis a răspuns:

Nu as alege nici unul dintre ele la momentul actual daca ar fi sa aleg acum. Unu la mana, ambele sunt noi aparute si inca nu sunt stabilizate din punct de vedere al partii de software. Adica ai sanse mari sa prinzi bug-uri, posibil si defectiuni ireparabile in unele cazuri. Eu lucrez intr-o fabrica de peste 4 ani. Stiu toate procesele atunci cand un nou proiect este dezvoltat si eliberat pe piata. Si stiu foarte bine ca primele loturi din acel nou proiect, mai ales daca este unul foarte complicat cum este si in cazul telefoanelor, au un risc ridicat la defectiuni sau la imperfectiuni. Si pe baza feedback-urilor primite, echipa de la departamentul de inginerie le face retusurile. Aceste retusuri se fac in maxim un an pana la stabilitatea produsului.
Doi la mana, Nu merita banii.