| Bărbatul007 a întrebat:

Ce cartela are cea mai buna oferta cu internet?

9 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns:

De ce te-ai complica la cartela cand ai abonament digi cu 2 EUR pe luna la care primesti 50 GB de net?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vodafone cartela.

| Bărbatul007 explică (pentru anonim_4396):

Câți giga si cu cat credit

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bărbatul007):

Este optiunea net primesti. Fiecare sms/mb/min consumat il primesti inapoi in MB. Pana la 30.000 MB lunar. Trebuie sa optiune de minim 5 euro activ pe cont ca poti folosi MB prin acest program. Plus ca mai nou poti inscrie si un prieten si ce consumi tu, primeste si el. Ce consuma el, primesti tu. De ex tu consumi 3000 MB, prietenul tau 2000 MB. Primiti inapoi amandoi 5000 MB.

| Adiadictie a răspuns:

Vodafone

| Voroneanu_Raymond_1992 a răspuns:

Digi!

| Bărbatul007 explică (pentru Voroneanu_Raymond_1992):

Câți giga si cu cat credit, menționez că nu vreau abonament.ms

| Voroneanu_Raymond_1992 a răspuns (pentru Bărbatul007):

Daca nu vrei abonament ia ti Vodafone! Dar eu as opta la abonament digi!