| 8SlimShady a întrebat:

Ce consuma mai multa baterie, WI-FI-ul sau Datele Mobile (Netul de pe cartela)?

10 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Datele mobile.Cine ti-a raspuns ca wi-fi, greseste.Am de 4 ani telefon cu wi-fi si 3G si nu ma insel in privinta asta.Cand deschid 3G scade bateria rapid.

| LTAA a răspuns:

Wi-Fi.

| Zdog a răspuns:

Wi-Fi consuma cel mai mult

| oODonViperOo a răspuns:

Wi-Fi.

| Raulbootcamp a răspuns:

WI-FI consuma mai putin!

| BezeaToxica a răspuns:

Wifi clar!

| ricoset a răspuns:

Datele mobile iti consuma mult mai mult..cine a zis ca wifi ori are Allview ori are cine știe ce chinezărie.

| MariusA99999 a răspuns:

Ambele consuma. dar wi-fi consuma mai mult happy

| AneleAleira a răspuns:

Wi-fi si Bluetooth consuma cel mai mult.

| MayaMadutza a răspuns:

Datele mobile, mai ales dacă activezi și 3G. Cum am făcut eu acumlaughing))