| Dafuqq a întrebat:

Ce credeti despre Sony smartwatch 1 (cel fara butoane)? care dintre voi aveti acest ceas si aveti nemultumiri fata de acesta? Detaliati si va rog spune-ti-mi daca se merita sa cumpar acest ceas big grin ( nu ma intereseaza raportul pret/calitate. doar calitatea)

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dov76 a răspuns:

Momentan nu trebuie decat sa te uiti la descrierea lui data de producator sa iti dai seama ca trebuie sa mai astepti, pentru 2014 sunt anuntate modele noi, mult imbunatatite si cu mai multe functii.