| pixxie93 a întrebat:

Ce diferența exista între ați cumpăra un iPhone în magazinul Apple, și în a-ți cumpăra un iPhone în alt magazin (de exemplu altex)

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Diferentele de pret provenite de taxe vamale, tva uri samd

| LPCTSTR a răspuns:

Probabil pretul.
Pe eMAG am vazut si calculat iar pretul unui iPhone X este de aproape 1500 $ iar pe site-ul lor este (si sper) 999$.
Alegerea iti apartine.

| artemidak a răspuns:

Pai telu’ e același.
Doar ca trebuie sa fie o firma serioasă, la care poți returna produsul.

| Florin458 a răspuns:

Telefonul este acelasi fie ca il cumperi de la Apple fie dintr-un alt magazin.Ca si un mic exemplu, poti cumpara sa zicem jante originale de Mercedes atat din reprezentanta cat si din magazinele partenere. Poate la pret sa fie o mica diferenta, dar produsele sunt aceleasi, neavand nimic in plus sau in minus. happy