Am un iphone 5s l-am cumparat din magazin Apple si sa fiu sincer nu sunt multumit de el, as dori sa il returnez si sa cumpar un iphone 6, il am de vreo 5 zile, il mai pot returna sau sa fac un fel de schimb ceva cu magazinul adica sa dau 5s pe un iphone 6 si sa mai dau o diferenta?

1 răspuns:
| IseeVoices a răspuns:

Din cate stiu eu se poate returna in maxim 14-30 de zile depinde de la magazin la magazin conform unei legi UE
Deci da il poti returna iar apoi poti sa pui bani si sa iei i6.