| Madayna a întrebat:

Ce extraoptiune la Telekom are 500 mb internet, minute si sms-uri nu foarte multe si sa fie pana in 6 euro? Mai mult internet vreau. Am cautat peste tot dar n-am gasit nimic concludent, tin sa mentionez ca am veche cartela Cosmote, noua Telekom.

2 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ia de la DIGI. Eu cu 95-96 lei am Tv, telefon fix, net pe PC, net pe 2 telefoane mobile (cat vreau)si minute nelimitat in retea si pe principalele retele nationale si internationale.
Uite aici: http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

| anonimg a răspuns:

Cartela MTV7x. Ai 350mb cu 5€. Iar pentru încă 1€ iti mai da 350mb. Si dava ii termini si pe acestia, poti incarca iarăși cartela in aceeasi luna cu 1€ pentru alți 350mb.
Ca sa treci la cartela mtv7x (este tot de la Telekom), te costa 3€.

E bun si digi, dar problema este ca dumnealor nu au semnal in toate zonele din tara. Daca te-ai dus la tara sau in excursie la munte, nici bip nu poti sa dai.