| lauboss a întrebat:

Ce firme de telefoane sunt de calitate dar sa fie si ieftine.As dori sa-mi cumpar un Huawei Ascend G6 cu 870 de lei, ce spuneti merita investitia(e de calitate, tine macar 2-3 ani?). Funda pentru un raspuns rapid si bun.

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu merita investitia...la pretul acesta iti poti lua LG L90, G2 Mini, S3 Neo, Sony Xperia M2, S4 Mini...

| RobertMoon a răspuns:

Mai ieftine si de calitate sunt Allview, Huawei si Zte, iar cele mai proaste sunt Yezz andy. Atiu de la tata care se ocupa cu telefoane de mai bine de 10 ani.

| lauboss explică (pentru RobertMoon):

Allview nu as dori sa-mi cumpar deoarece am auzit ca sunt praf si de Huawei stiu ca sunt ceva mai bune.Dar ce zici deHuawei Ascend G6?

| RobertMoon a răspuns:

De ce nu-ti iei un s4 mini? Costa 840 lei in magazin...

| Eduard619 a răspuns:

Allview X1 Soul Mini sau Samsung Galaxy S4 Mini sau Samsung Galaxy S II Plus eu astea le recomandwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Samsun galaxy trend plus

| RazvanGRS a răspuns:

Recomandat ar fi un Galaxy S4 sau S4 mini.

| StevieG8 a răspuns:

E bun si Huawei dar ai putea incerca si Allview, p5 quad sau viper costa in jur de 600-700 lei la abonament si sunt destul de bune

| Marius_Velicu_1979 a răspuns:

Doogee dg 550