| Amg33 a întrebat:

Ce inseamna acest mesaj de la Orange : "Orange nu solicita clientilor sai prin email, sms, scrisori, apeluri telefonice sau prin orice alte mijloace, informatii legate de conturi bancare. etc

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Înseamnă că sunt jegoși care prin orice mijloace, în acest caz "operator Orange", încearcă să te fure.
Deci dacă te sună cineva care se dă drept angajat Orange, sau primești mesaje în care îți cer date referitoare la contul tău bancar să înțelegi că e o înșelătorie.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Și eu și maică-mea am primit același SMS, nu ești singurul.

| oz_1736 a răspuns:

Sa nu dai nimanui date confidentiale nici daca spune ca lucreaza la Orange