| mtw123 a întrebat:

Vreau sa le cumpăr părinților mei 2 telefoane de la rds la abonament in rate. Ce prețuri sunt la abonamentele de acolo? Eu m-am uitat pe site si ar fi si la 3 euro un abonament plus plata lunară la telefon n ar depăși 100 lei. Este chiar asa?

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Da. Asa este. De ce ar minti pe siteul oficial?

| Samariteanul a răspuns:

Sunt de acord cu Salontanul. Oferta pare acceptabila si daca asa scrie poti sa te duci la magazin sa verifici

| georgeenglezu2016 a răspuns:

Da, dar fiecare telefon la rcs-rds au cate o problema de ex : semnalul si asa mai departe eu unul am patit-o