| fghjklkj a întrebat:

Ce inseamna probleme de soft la iphone?

Răspuns Câştigător
| Gsm_Ovidiu_1987 a răspuns:

Inseamna ca are probleme cu tot ce tine de sistem de operare/aplicatii/jocuri.
Pentru alte nelamuriri si probleme ma poti gasi si pe FB, Ovidiu GSM.
O seara buna!

| Anticarul a răspuns (pentru Gsm_Ovidiu_1987):

Subtila plasare de reclama laughing

3 răspunsuri:
| Anticarul a răspuns:

Adica sistemul de operare iOS al telefonului (ca window-ul pentru PC), este defect(fisiere lipsa, registri modificati ori stersi).

| PuFiLiCi98 a răspuns:

Asta inseamna ca telefonul in sine nu are probleme ( ma refer la partea HardWare, asta insemnan procesor, memorii...), ci Sistemul de operare, care este ca la calculator, "inima" dispozitivului. Un device nu poate functiona fara sistem de operar. Un sistem de operare poate fi instalat de tine, dar mai bine il duci la un service autorizat.
La iPhone sistemul de operare este iOS.