| Lorena_9198 a întrebat:

Ce jocuri android de versiunea 4.2.2 Jelly Bean stiti? Gen MMORPG sau cu grafica buna si sa fie distractive vreau :3 Voi care le aveti si va plac foarte mult? ^^

2 răspunsuri:
| Legend123 a răspuns:

Fifa 14/asphalt 8. eu le joc pe iOS dar sunt sigur ca merg si pe androidul tau..ar trebui sa spui si modelul telefonului sa stiu si procesorul si ce mai trebuie stiut..bafta happy

| Lorena_9198 explică:

Este tableta. Cosmote Urban Tab 7. Imi trebuie doar numele jocurilor ca le gasesc eu :3