| AnDrEy_8110 a întrebat:

Ce marca de telefoane recomandati?(*android*)

24 răspunsuri:
| Madayna a răspuns:

Samsung

| GabrielaIoana a răspuns:

HTC LTE 3G. eu pe acesta il am si sunt foarte multumita.

| LenoreVoldaren a răspuns:

Recomand cu încredere orice smartphone cu android de la Samsung! De ce? Nu sunt scumpe, sunt foarte deștepte, au tot ceea ce îți poți dori de la un smartphone, au și niște abilități premium cum ar fi ''Smart Scroll'', ''Smart Pause'' și multe altele (apărute de la S4 încoace), au un design foarte plăcut, simplu, ușor în utilizare, sunt făcute din materiale ieftine dar de calitate și rezistente, sunt rivalii nr. 1 al Apple. Cele mai noi modele sunt un pic mai scumpe, dar îți poți instala orice vrei pe ele și sunt multe aplicații care te vor ajuta în mai multe domenii. (S health și altele). Smartphone-urile mai vechi sunt bune dacă nu ai bani așa mulți sau îți dorești un telefon mai simplu.
Acum depinde de tine ce alegi. Eu doar mi-am exprimat opinia.

| GoodDay9 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Cica ' nu sunt scumpe' vai de tine ma fato laughing))))))))))))) nu cunosti valoarea banului, esti fata lu mami si lu tati, pitipoanca de bani gata, care cand deschide gura primeste totul de-a gata.Da un search pe net sa vezi cat costa un Samsung galaxy dupa sa vorbesti! Tu stii cat e salariul minim si mediu la noi in Romania de vorbesti tu de Samsung Galaxy? Sa castigi si tu 1000 ron pe luna sa vedem daca o sa-ti poti permite sa dai 2000 de Ron pe un telefon.

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru GoodDay9):

Nu știu de ce, dar faci ce faci ca să mă enervezi și pe mine și pe alții! În primul rând, întrebarea zice (dacă nu ai citit-o până acuma, o citești acum): "Ce marca de telefoane recomandati? (*android*)". Iar eu am răspuns la subiect și am și explicat de ce am ales acea firmă, ca cel care a întrebat să și înțeleagă o boabă din ce am scris acolo. Și ia spune tu, dacă vrei un smartphone obișnuit, micuț, pentru câteva jocuri, net și sunat, ce zici de Samsung Galaxy Young? http://bit.ly/1uNQEZ0 Ți se pare extrem de scump? Sau numai că ai văzut scriind "Samsung Galaxy" te-a luat cu palpitații? Eu nu am pomenit de un telefon de mii de lei, eu am zis de firmă în general și de ce e așa bună.
Și mai vezi tu pe cine faci "pițipoancă" că te bate limba română!

| GoodDay9 a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Nu-mi pasa! Ma pipi pe Samsung.Dar ce devotata esti tu acestei firme de smartphonuri.Cel mai bun smartphone e HTC.

| Expressions a răspuns:

Samsung galaxy (s2, s3, s3 mini, s4, s5)

| digital7shady a răspuns:

Apple.

| LenoreVoldaren a răspuns (pentru digital7shady):

De când a apărut iPhone-ul cu android? Că vreau să-l văd și eu! laughing

| digital7shady a răspuns (pentru LenoreVoldaren):

Oops. My bad. N-am vazut ca a specificat pentru android, imi merit executia acum... crying

| xDxDxDxDxD a răspuns:

Samsungwinking!

| Nejmoq a răspuns:

E-boda, firma romaneasca si buna. HTC mai e o optiune, bineinteles si Samsung.

| paulmicutz a răspuns:

Samsung sau HTC. Daca doresti sa-ti cumperi telefon conteaza si bugetul pe care-l ai.

| euAnonim100 a răspuns:

Samsung sau Motorola!
Funda?

| shadow21 a răspuns:

Sony xperia z
Sony xperia L1
Samsung galaxi ace plus
Samsung galaxi duos
Samsung galaxi s2, s4, s5

| shadow21 a răspuns:

Motorola este considerata cea mai slaba fabrica de telefoane

| GoodDay9 a răspuns:

Vodafone Smart 4 simplu Power sau Turbo diferenta dintre cele 3 sunt ramii si atat.cel simplu e de 512 rami, iar celelate 2 au cate 1 ram dar in rest specificatiile sunt la fel.Eu mi-am achizitionat Smart 4 si sincer sunt multumit de el, poti rula aproape orice ce aplicatie, jocuri, ii mai pui un card de memorie si aia e..parerea mea, asta daca nu esti prea exigent.

| leivi a răspuns:

Samsung NU! Majoritatea prietenelor mele au si nu sunt bune de nimic.....htc este foarte bun poate v-a costa mai mult dar te v-a tine mult!

| Ursuleţ25 a răspuns:

Tot ce tine de SAMSUNG.

| Billy22171 a răspuns:

1 Samsung
2 LG
3 HTC
4 Sony

| aStrangeGirl a răspuns:

Bai. Samsung urile, LG urile sunt bune. Dar astea s doar de renume. dai o caruta de bani pe ele, doar pentru ca s nu stiu ce firma. Cel mai practic si acceptabil mi se pare Allview. Chiar daca nu i o marca asa cunoscuta. Are pret bun si calitate buna

| Bluefighter a răspuns:

Samsung galaxy s4 sau s5

| Cojocaru_Costin_1995 a răspuns:

Samsung galaxy young duos S6312, Allview p5, p4