| HiperSoul a întrebat:

Ce marca de telefon recomandati?
pe Android
important sa fie rezistent in timp big grin.

6 răspunsuri:
| DiamondEyes a răspuns:

Am avut 3 telefoane HTC si pot spune ca sunt foarte bune raport calitate-pret. M-au tinut fiecare mai bine de 2 ani, doar ca mi-am luat cate un model mai nou, pentru noile specificatii.

| Kampion a răspuns:

Iti recomand Samsung

eu am o tableta Samsung ieftina, 500 si ceva de lei si nu a dat niciodata crash

funda

| Ioscaa1 a răspuns:

Eu am Sony Xperia T2 Ultra, il am deja de 1 an si 5 luni, si sunt foarte multumit de el.

| Andi123456789 a răspuns:

1; Samsung
2:Apple

| Kampion a răspuns (pentru Andi123456789):

Daca iphone are android eu sunt popa kampion

| Anonimabtm a răspuns:

Personal iti recomand Samsung, in special galaxy s4. Chiar sunt durabile, mult mai bune decat iphone sau alte marci. Poti incerca si HTC. Sunt la fel de bune, dar Samsung este baza