| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere avei despre telefonul Wink Glory?

7 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Petarda.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

M-ai facut curios si l-am cautat pe google. Nu stiam ca exista. Specificatii decente, pret ok. Calitate made in China.

| anonimxenotome a răspuns (pentru anonim_4396):

E cumparat de pe eMag.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Este destul de bun si ieftin

| ishallhelpyou a răspuns:

Este un telefon strict pentru vorbit, ascultat muzica si ceva chat pe facebook, procesorul este prea slab ca sa sustina mai mult de atat, daca vrei sa ti-l iei, nu ti-l recomand, pur si simplu ai imbatrani asteptand sa mearga aplicatiile mai pretentioase big grin

| InVPent a răspuns:

Bună! Nu e rău pentru prețul ăla.

| AngelOrDemon a răspuns:

Nu e cine stie ce telefon, daca de asta vorbesti: http://www.emag.ro/......D4NH9YBBM/