| Light13 a întrebat:

Ce parere aveti cand va ajunge Allview v1 viper la pretul de 600-650 Ron?

4 răspunsuri:
| Paharcuapa1990 a răspuns:

De Black Friday

| ibogdan97 a răspuns:

Telefoanele Allview sunt fabricate in china de compani mici fara experienta
Allview le aduce in Romania si le pune o sigla si atat
nu iti recomand sa cumperi acel telefon, mai cauta ceva care sa fie produs de o companie mare cu experienta in telefoanele mobile

| Light13 explică:

Deci merita sa astept?

| Light13 explică:

Da inteleg..., dar la un buget de max 700 Ron alta varianta nu am, am vazut ca celelalte telefoane sunt mult mai slabe ca Allview viper v1. Ceva de marca si sa aiba performantele lui Allview viper v1 ar costa mult mai mult.