| Alex4322 a întrebat:

Ce parere aveti daca vant un Samsung galaxy a12 (varianta 2021 nacho) (folosit - ca nou) la 800 de lei pe Facebook?

5 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Având în vedere că nou e 900 si mai având în vedere că e din 2021+că este utilizat
Un preț corect ar fi in jur de 500 de lei telefon+accesorii.
Tu îl poți pune la 800 bine mersi, insa nu îți garantează nimeni că îl și vinzi prea curând
Bafta!on the phone

| literallythesamebruh a răspuns:

Eu aș estima un 400-500 lei. Este un telefon de buget, până la urmă, iar faptul că este la mâna a doua are impact asupra prețului. Există Xiaomi Poco F3 la 800 de lei cu configurație 256/8 și unul dintre cele mai bune procesoare din 2021, deci nu știu dacă îi găsești cumpărător la acest preț.

| Alex4322 explică:

O sa il vand pe 900 de lei cu tot cu husa incarcator casti si cutie.

| darrio2007 a răspuns (pentru Alex4322):

Asa vrei tu sa il vinzi dar nu prea cred, la pretul ăsta.

| Alex4322 explică:

O sa il vand pe 600. Ce parere aveti?