| vasyyyyyy a întrebat:

Ce parere aveti de Galaxy S4? o sa-l cumpar cu doar 1700 lei de la cineva de incredere la prima mana cu garantie 1 an. Ce imi puteti spune despre el? avantaje/dezavantaje? merita? Mai are si S3 cu 1250lei. Dar as prefera S4. Dau FUNDA!

2 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

De ce să NU-l cumperi de pe net, NOU-nouţ, cu Garanţie 2 ani + Factură, sigilat, etc?

Găseşti la 1850 lei - vezi linkul :
http://www.shopmania.ro/telefoane-mobile/p-samsung-i9500-galaxy-s4-49158107

Toate cele bune.

| CosminCSM00 a răspuns:

Depinde cum arată telefonul si daca persoana respectivă este serioasă. Eu chiar am comandat tot s4 de pe okazii tot cam la aceasta suma, il voi primi zilele urmatoare, plus ca la acest pret este super bun poți merge si pe varianta din magazin care este mult mai scumpa sau.de pe net dar daca telefonul este bun nu ezita o sa merite 100%