| Maliwiskey a întrebat:

Ce parere aveti de Galaxy Win Dual Sim I8552? Are camera pe fata? Fundoi

Răspuns Câştigător
| Emena a răspuns:

Adica camera secundara. Da, are. E foarte bun telefonul

3 răspunsuri:
| Axys a răspuns:

Telefon Samsung, Diagonala 4.7 inch, Sistem de operare Android 4.1.2, Memorie interna 8 GB, Memorie RAM 1 GB, Procesor Qualcomm Snapdragon MSM8625Q, Tip Quad-Core, Frecventa procesor 1, 20 GHz, Camera 5 MP.

| GeorgeMojoiu a răspuns:

E bun...

| Kinirin a răspuns:

Este un telefon foarte bun avand in vedere ca are un ecran mare (4.7"), procesor quad-core 1. 2ghz, camera frontala de 5mp...si da, are si camera secundara datrVGA deci nu e cine stie ce calitate dar se vede bine;) uite un link daca mai vrei sa stii ceva despre elhttp://m.gsmarena.com/samsung_galaxy_win_i8550-5392.php