| Leeeenssa a întrebat:

Lichid detectat in connector iPhone 12 pro max. Cum pot rezolva aceasta problema? A fost curățata mufa de încărcate de doua ori, au fost schimbate și cablurile de încărcare. De doua săptămâni persista aceasta notificare care ma împiedica sa incarc telefonul. Rareori, îl pot încarcă cu cablu dar se oprește după 20 minute încărcarea de la sine. Trebuie schimbată mufa de încărcare?

1 răspuns:
| Alexalex1000 a răspuns:

Bagă l într-un pahar cu orez peste noapte, daca nu merge du-te la un service de telefoane