| goldenbullet a întrebat:

Ce parere aveti de IPHONE 6, respectiv IPHONE 6 PLUS? Dau funda

Răspuns Câştigător
| notefree a răspuns:

In general o parere buna se misca
Dar prețul este critica mea
Nu are nimic special pe langa competiție si are una mare precum Samsung galaxy s6 edge, LG g4, Samsung galaxy note 4 /5
De bani lui iphone 6 plus poti cumpara un laptop puternic

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa parerea mea sunt destul de misto si bine facute + ca rezista la apa

| JohnyMoga a răspuns:

Iphone 6 plus e bun dar problema cu indoitul in buzunar nu sa remediat happy
si in plus un telefon e bun dupa cerintele fiecarui om un telefon il cumperi in functie de nevoile tale cu el :d

| RareşTPUro a răspuns:

Mie imi plac telefoanele Apple. Se misca fara a vedea laguri sau scapari de OS. Mie unul imi place.

Răspuns utilizator avertizat